جست و جو در محصولات

لوفینو

سوال های رایج مربوط به کمد کپسولی

هر کار جدیدی را که می خواهیم برای اولین بار شروع کنیم، هر چقدر در مورد آن خوانده باشیم وقتی وارد عمل می شویم، سوالاتی برایمان پیش می آید. در این مقاله سعی داریم به تعدادی از این سوال ها پاسخ دهیم تا شما بتوانید با دید بازتر به سراغ این وع جذاب استایلیست بروید. البته قبل از شروع خواندن این پست اگر چیزی در مورد کمد کپسولی نمی دانید، توصیه می کنیم اول مطلب کمد کپسولی راهی برای یافتن استایلی مناسب را مطالعه کنید.  

 

سوالات کلی کمد کپسولی 

سوالاتی که امکان دارد برای شروع استفاده و طراحی کمد کپسولی برای شما پیش بیاید:

چند آیتم باید در کمد کپسولی قرار بگیرد؟ 
کمد کپسولی شما باید بین 25 تا 50 آیتم داشته باشد. که شامل لباس، کفش و اکسسوری می شود. این تعداد به اندازه کمد شما و اینکه چقدر می خواهید ست های متنوعی رو انتخاب کنید و خودتون رو به چالش بکشید. 

 

آیتم های کمد کپسولی باید چند وقت یک بار تعویض کرد؟
هر کمد کپسولی حداقل باید سه ماه باشد. یعنی بهتر است شما هر فصل کمد کپسولی خودتون رو تجدید کنید. البته لازم نیست هر فصل همه آیتم ها را تغییر بدید. می توانید لباس هایی که به نظرتان برای فصل بعدی هم مفید است در کمد کپسولی نگه دارید. و می توانید تعداد محدودی از کمد کپسولی خودتان را تجدید کنید. 

 

کمد کپسولی شامل چه آیتم هایی می باشد؟ 
همانطور که در مطلب کمد کپسولی چیست، در مورد آن صحبت کردیم. باید برای کمد کپسولی خود یک ویژگی یا اصل قرار دهید و کمد کپسولی خود را بر اساس آن بچینید. علاوه بر این که کمد خودتان را بر اساس چه فصلی می چیند و یا چه استایلی را می پسندید می تواند تغییر کند. ولی در حالت کلی دو شلوار، یک پیراهن، یک دامن، یک جاکت، یک کت، یک بافتنی، دو جفت کفش و دو کیف می توانند جزو گزینه های اصلی باشند. 

 

کمد کپسولی مینیمال باید چند آیتم داشته باشد؟
برای اینکه شما کمد کپسولی مینیمال داشته باشید، شما باید خرید لباستون رو محدود به فصل کنید و خرید دیگه ای انجام ندید. این تعداد باید در حدود 10 آیتم مختلف شامل لباس، کفش، جوراب و اکسسوری. 


چه زمانی باید از کمد کپسولی استفاده کرد؟

شما زمانی باید به سراغ کمد کپسولی بروید که با چند مشکل رو به رو هستید. تعدادی از لباس هایی که خریده اید را تا به حال نپوشیده اید. هزینه بسیار زیادی خرج خرید لباس هایتان می کنید. ایده ای برای پوشیدن لباس های جدید و ست کردن آن ها با هم ندارید. در داشتن یک استایل مشخص به مشکل خورده اید. با استفاده از کمد کپسولی بسیاری از این مشکلات برطرف خواهند شد.